MENÜ
Çelik Yönetim Profesyonel Bina ve Tesis Yönetimi İzmir ÜYE GİRİŞİ

Tatil Köyü Güvenliği

Tatil Köyü Güvenliği

Tatil köyü özel güvenlik hizmetleri branşında uzman bir şirket olan ÇELİK GROUP A.Ş. , turizm sektöründe tatil köyü güvenliği konusunda; Hırsızlık, gasp, darp gibi yasa dışı etkinliklere karşı alanında deneyimli özel güvenlik elemanlarıyla 5188 sayılı kanun çerçevesinde başarıyla hizmet vermektedir.

Tatil köyü güvenlik hizmeti

ÇELİK GROUP A.Ş.  Özel Güvenlik AŞ., tatil köyü güvenlik hizmetleri konusunda profesyonel bir firma olup, korumasını sağladığı tesislerde uygulanan tekdüzen güvenlik kuralları yerine tatil köyüne (*) has güvenlik hizmeti verebilen, tesisi tıpkı kendi işyeri gibi sahiplenen ve bu konuda görevlendirdiği görevlilere sürekli meslek içi eğitim veren bir şirkettir. Turizm sektörünün ihtiyaçlarını çok iyi bilen ÇELİK GROUP A.Ş.  AŞ, tatilköyü güvenliğinde sıklıkla güvenlik görevlisi değiştirmeye karşı olup, teknik ve taktiksel açıdan zorunlu rotasyon değişiklikleri dışında branşına ve tatil köyüne hakim, turizm kültürünü edinmiş personelle tatil köyü güvenlik hizmeti verir. Bu nedenle turizm sektöründe; Azimli, kararlı, profesyonel, dürüst elemanlar ve tatil köyü yönetimi ile koordineli bir biçimde çalışabilmek en önemli ilkemizdir.

Tatil köyü güvenlik görevlisi
Tatil köyü güvenliğinin önemi:

İyi bir güvenlik uygulaması tesisin kapısının önünde son bulmamalıdır. Yetersiz güvenlik hizmeti sunan otelcilik işletmeleri “turistlerin iyiliğinin önemli olmadığı” imajını yaratırlar. Öte yandan, çalışanların misafirlerle ilgilenme zorunuluğu bulunan bu ticari müesseseler daha da güvenli olmak zorundadırlar. Güvenli ortamı sağlamak için “kaliteli güvenlik prosedürü” yaratmak ilk şarttır.

Çalışma Tarzımız :

ÇELİK GROUP A.Ş.  AŞ, elemanlarının tatil köyü güvenliği alanında iyi yetişmesini sağlayarak yeni güvenlik güncellemelerini verir, turist ve konuklar ile otel kültürü yönünden aynı dili konuştuklarından emin olur. Çünkü çoğunlukla; Personelin, hizmet verdiği kişilerle yeterli iletişimi kuramadığı için güvenlikte oluşan sorunlar mesleki deneyimlerimiz ile sabittir.

Tatil köyü yönetimi tarafından görev ve yetki verilmesi şartıyla; Sadece konuklar değil, onların eşyalarını korumak da güvenlik şirketimizin sorumluluğundadır. Örnek olarak; Terörist faaliyetlere muhatap olan tesiste, amaçları bellirli bir alana zarar vermek olan saldırganlara karşı koruma yapılırken, sadece yapı değil, konuklar için de koruma tedbirleri alınmak zorundadır. ÇELİK GROUP A.Ş.  Tatil köyü güvenliği aynı zamanda, tüm çalışanların ihtiyaçlarını da gözönünde bulundurur, ortamının herkes açısından hem çekici hem de mümkün olduğunca güvenli olduğundan emin olmaya çalışır.

Tatil köyü özel güvenlik hizmetleri sadece fiziki güvenlikten ibaret değildir. Çoğu turist, onlara verilen tesis kitapçığındaki güvenlik maddelerini acil durumlarda dahi okumaz. ÇELİK GROUP A.Ş. , tatil köyü güvenlik programını tasarlar, müşterilerin kendileri için ihtiyatlı davranmayacaklarını varsayarak planlama yapar, bu konuda istenirse ayrıca güvenlik danışmanlığı ek hizmetini özenle verir.

ÇELİK GROUP A.Ş.  Güvenlik şirketi; Bu özel danışmanlık hizmeti çerçevesinde tesisteki misafirlerin kültürel ve gelenekleri hakkında tatil köyü yönetiminden bilgi edinir. Personellirini bu konuda oryantasyona tabi tutarak, uygun özel güvenlik şablonları geliştirir, tatil köyü güvenlik elemanları ile yerel Emniyet teşkilatı bağlantısını sağlar. Bu nedenle emniyet yetkilileri (Polis-Jandarma), istenmeyen bir olay meydana geldiğinde, tatil köyünde neyin nerde olduğunu görevlilerimizden kolay ve hızlı bir şekilde öğrenir. Şirketimizce yapılan düzenli gözden geçirmeler ve toplantılar muhtemel tehlikeleri en aza indirmeyi hedefler.

Tatil köyü güvenliği ve konuk koruması için gerekli özel güvenlik donanımını kullanabilen ÇELİK GROUP A.Ş.  güvenlik görevlileri, giriş-çıkış kapılarının alarmlarını, şifreli yerlerde kimin şifreleri kullanabileceği ya da bunları kimlerin yayabileceği hususları üzerine sıkı kontroller yapar. Asansörler dahil olmak üzere tüm güvenlik kameralarını devamlı kontrol eder ve tehlike anında “güvenli alan” planlaması yaparak, genel güvenlik sisteminde ne gibi değişikliklerin gerekli olduğuna karar vermek için düzenli donanım denetimi yapar.

Tatil köyü kamera ve güvenlik sistemi

ÇELİK GROUP A.Ş.  Tatil köyü güvenlik görevlisi şunları çok iyi bilir;

– Atık ve Çöp alanları dahi iyi korunmalıdır.

– Tüm park yerleri ve ortak alanlar aydınlatılmış olmalıdır.

– Yangın çıkışları acil çıkışa uygun mu? Bir saldırı, doğal afet veya yangın durumunda misafirler kolay tahliye edilebilir mi? Ani elektrik kesintisi durumunda elektriksiz tahliye planını var mı? gibi…

Tüm bunlara ek olarak, tatil köyü güvenlik hizmetleri departmanında çalışan görevlilerimiz günümüz uluslararası turizm dünyasında yabancı dil konuşan turistler ile iletişim için ve zorunlu durumlarda onları yönlendirmeye yetecek derecede yabancı dil bilen özel güvenlik sertifikalı kişiler arasından tercih edilirler.

YÜKLENİYOR
TEKLİF ALMAK İSTİYORUM
TEKLİF AL
Teklif almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Ad ve Soyad
Telefon
E-posta
Mesaj