MENÜ
Çelik Yönetim Profesyonel Bina ve Tesis Yönetimi İzmir ÜYE GİRİŞİ

Profesyonel Site Güvenliği

Profesyonel Site Güvenliği

KONUT, TOPLU KONUT ve PROFESYONEL SİTE GÜVENLİĞİ
Site, villa, toplu konutlarda ve özel konutlarda yaşayan insanların huzur ve güvenliği ön planda tutularak gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasında ÇELİK GROUP A.Ş.  ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ olarak hizmet vermekteyiz.
Firmamızca; Apartman, Site ve konutların sabotaj, hırsızlık, terör, saldırı gibi tehditlere karşı tehdit ve güvenlik analizi çıkartılır. İşbu site güvenlik testi ile site güvenlik açıkları tesbit edildikten sonra gerekli görevli sayısı teklif edilir. Proje, toplu konut yönetimi veya site yönetimi tarafından kabul gördüğü takdirde eğer yoksa site güvenlik sertifikası alımı için çalışmalar başlatılıp, Valilik iznini müteakip, fiziki olarak emlak ve site güvenliği hizmetine başlanır.
Site güvenlik sistemleri
Kontrol ve izleme merkezi
Fiziki güvenlik hizmetlerimizin yanısıra ve fiziki güvenliği desteklemek amacıyla sitelere ve toplu konutlara bir paket dahilinde uygulayabilme bilgi ve donanımına sahip olduğumuz elektronik site güvenlik sistemleri tavsiye edilir. Bunlar özetle şunlardır;
Kapı telefonu
Yangın alarm sistemleri
Cam kırılma detektörü
CCTV kamera sistemleri
Vitrin izleme detektörü
Bahçe/Site Giriş kapı sistemleri
Araç giriş çıkış bariyer düzenekleri … gibi
Site güvenliği bariyer sistemi
Site güvenliği bariyer uygulamaları
ÇELİK GROUP A.Ş.  özel site güvenlik programı çerçevesinde; Personelimize bu teknolojik cihazları kolay bir şekilde kullanabilme uzmanlığı firmamızca verilen meslek içi site güvenliği eğitimi ile kazandırılmış olup, gerek insan gücü ve gerekse teknoloji kullanarak evinizi, ailenizi ve tüm site sakinlerini güvende hissettirecek özel site güvenliği hizmetini profesyonelce vermekteyiz.

SİTE GÜVENLİK GÖREVLİSİ ORYANTASYONU

Toplu konut, site ve bloklardan oluşan apartman topluluklarında başarıyla özel güvenlik hizmeti veren ÇELİK GROUP A.Ş.  Özel güvenlik şirketi, profesyonel bir Site Güvenliği tesis edebilmek amacıyla bünyesinde çalışan/çalışacak güvenlik görevlilerini meslek içi eğitime tabi tutar ve kendilerine bu oryantasyon eğitimine ilişkin özel site güvenliği sertifikası verir.

ÇELİK GROUP A.Ş.  AŞ, Site güvenliğinde görevlendirilecek Özel güvenlik Temel Eğitim sertifikalı güvenlik görevlilerine site ve toplu yapılara özgü ihtiyaçları tespit etmek suretiyle ve personele gerekli oryantasyon eğitimi vererek çalışanın Özel Güvenlik Mevzuatı hakkında aytıntılı bilgi sahibi olan, yetki ve sorumluluklarını bilen, olası istenmeyen durumlara hazırlanmış, görev başında olduğu sürece şirketimizi, şirketimizin güvenilirliğini ve imajını temsil ettiğinin bilincine haiz olan bir personel olmasını hedefler. Unutulmamalıdır ki bir site güvenlik görevlisi hem kendi firmasını hem de site yönetimini ve hatta site sakinlerini temsil eder. Bu nedenle site güvenlik görevlisi oryantasyon eğitimi almış bir personel sitenin tüm ihtiyaçlarını bilmelidir.

Site özel güvenlik görevlisi oryantasyon eğitiminde şu bilgiler öğretilir;

Müphem olayları ve şüphelileri görebilme kabiliyeti,
Muhtemel acil durumlarda problemleri soğukkanlılık ve sükunet içinde çözme yeteneği,
Görevini titizlikle yaparken ziyaretçi ve site sakinlerini rahatsız etmeme,
İnsan ilişkileri,
Etkili ve Etkin iletişim metodları.
Bu teorik ve uygulamalı meslek içi eğitim kadrosu; Herbiri site güvenliği konusunda uzman, üst düzey eğitim deneyimine sahip, güvenlik sektöründe tecrübeli kişilerden oluşan hukukçular, güvenlik ile ilgili özel birimlerde ve operasyon timlerinde görev yapan Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet mensuplarından oluşmaktadır.

Site güvenlik görevlileri için eğitmenlerimiz tarafından verilen meslek içi eğitimin ana hatları;

Özel Güvenlik Hukuku
Site Güvenlik talimatnamesi ve uygulama yönergeleri,
Güvenlik Önlemleri,
Bomba ve sair Patlayıcı Maddeler,
Olay Yeri Koruma,
Güvenlik Sistemleri ve Güvenlik Cihazları (Kameralar, monitörler, devriye tur sistemleri, alarmlar, haberleşme sistemleri),
Sitelerde sıklıkla karşılaşılan suçlar ve ilgili suç tipleri,
Risk Analizi, Tehdit Değerlendirmesi ve tedbirler
Uygulamalı örnek Olay Pratik Çalışmaları
Sivil Savunma
Acil Durum Plan ve Prosedürleri
Sitelerde Özel Güvenlik Etiği
Temel İlkyardım
İletişim Teknikleri
Profesyonel Nitelikler ve Davranış
Protokol Eğitimi
Yönetici İlişkileri
Acil Durum İletişimi
Proje şekli ister apartmanlardan oluşan Toplu konutlar olsun ister villalardan oluşan siteler olsun, isterse müstakil evler olsun, ISP özel güvenlik şirketi her branşta olduğu gibi bilimsel esaslara dayanan site güvenlik görevlisi eğitimi programı çerçevesinde; Firması ve Site yönetimleri ile eşgüdümlü çalışabilen, tarafımızdan oluşturulan site güvenlik talimatı muvacehesinde toplu konut ve sitelerde bulunan teknolojik cihazları rahat bir şekilde kullanabilen, site yönetimi ve ÇELİK GROUP A.Ş.  AŞ. ile hızlı ve doğru iletişime geçebilen görevliler yetiştirmeyi ve bu doğrultuda toplu yapı ve apartmanlarda mal ve can güvenliğinin profesyonel bir şekilde sağlanması amaçlar.

YÜKLENİYOR
TEKLİF ALMAK İSTİYORUM
TEKLİF AL
Teklif almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Ad ve Soyad
Telefon
E-posta
Mesaj