MENÜ
Çelik Yönetim Profesyonel Bina ve Tesis Yönetimi İzmir ÜYE GİRİŞİ

Hakkımızda

Hakkımızda

2012 Yılında kurulan ÇELİK GROUP A.Ş.; Özel Güvenlik Hizmetleri, Personel Hizmetleri ve Profesyonel Bina ve Tesis Yönetim Hizmetleri vermektedir. Bu hizmetleri yerine getirirken; 634 Sayılı KMK (Kat Mülkiyeti Kanunu) ve 5188 Sayılı Özel Güvenlik Kanunu çerçevesinde ana kurallarını belirlemektedir.

 

Firmamız çözüm odaklı, kaliteli hizmet anlayışı ve 7/24 hizmet garantisi ile müşterilerine en iyi hizmetin verilmesini sağlamaktadır.

 

Sektördeki öncü firmalardan biri olması sebebiyle ÇELİK GROUP A.Ş.; tüm teknolojik imkanları gerek müşterilerine gerek çözüm ortaklarına ve gerekse de kendi personeline sunmaktadır.

 

Firma olarak gerçekleştirdiğimiz her faaliyet kamuya açık ve şeffaftır. Faaliyetlerimizde kullanmış olduğumuz teknolojilerin şeffaflık ve güvenilirliği sağladığının kanıtı, internet sayfasından ve mobil uygulamadan yapılan muhasebe ve takip otomasyonudur. Bu sistemle kat maliki ve sakinlerinin istedikleri anda sistemi kontrol etme imkânı sunulmaktadır.

 

ÇELİK GROUP A.Ş. sahip olduğu 25000’in üzerinde bağımsız bölüm ile toplamda 750.000 m2’nin üzerinde site/yaşam alanı sunmaktadır. Araç filolarımız ve 570 kişiyi aşkın çalışan kadromuz ve ile profesyonel hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlayarak hizmetini ve kalitesini devam ettirmektedir.

 

Firmamız hizmet kalitesinden ödün vermeden yönettiği ve yöneteceği tesislerin problemlerini çözmeyi görev edinmiştir. Firmamız bireysel yöneticilerin aşamadığı problemlerde ücretsiz olarak Hukuki, Hizmet ve Mali Danışmanlık hizmeti sunarak kat maliklerine Profesyonel Apartman ve Site Yöneticiliği bilincini aşılamayı hedeflemektedir.

 

Alanında uzman kadromuz ile kat maliklerine ve sakinlerine en iyi Profesyonel Yönetim Hizmetini vermeyi ilke edinmiş firmamız, İzmir ilinde attığı adımların yanı sıra, bu hizmeti EGE bölgesine de projeleri ile ulaştırmaktadır.

 

“Rahat, Huzurlu, Güvenli ve Ekonomik bir Yaşam İçin ‘’ÇELİK GROUP A.Ş.”

YÜKLENİYOR
TEKLİF ALMAK İSTİYORUM
TEKLİF AL
Teklif almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Ad ve Soyad
Telefon
E-posta
Mesaj