MENÜ
Çelik Yönetim Profesyonel Bina ve Tesis Yönetimi İzmir ÜYE GİRİŞİ

Fabrika Güvenliği

Fabrika Güvenliği

ENDÜSTRİYEL TESİS, DEPO ve FABRİKA GÜVENLİĞİ

Firmamızca Stratejik önemi bulunan bina ve tesislerde güvenlik ağı, bilgisayar donanımlı olarak yapılmakta, el detektörleri, kapı detektörleri, patlayıcı madde koklama detektörleri, X-Ray güvenlik cihazları kullanılarak, özetle fabrika güvenlik sistemleri kullanılarak hizmet verilmektedir.

Türkiye çapında büyük firmaların, fabrikaların ve şirket genel müdürlüklerinin 7/24 güvenliğini temin etmekteyiz. Fabrika güvenlik hizmetlerini; Giriş-çıkışlar, çalışan personelin kontrolü, kötüniyetli kişilere karşı çevre güvenliği, yangında alınması gereken tedbirler ve firmalardan gelecek özel istekler çerçevesinde uzman özel güvenlik görevlileri vasıtası ile ve ortaklaşa yapılan keşif çalışması neticesinde en iyi bir şekilde sunmaya çalışıyoruz. Zira fabrika güvenlik iş gerek kişi hayatını ve gerekse yoğun emek ve yılların birikimi olan sermayeyi koruyan ciddi ve önemli bir iştir.

Fabrika, Depo ve Endüstriyel tesislerde işletmenin istekleri doğrultusunda ve çalışmasını aksatmadan içerden ve dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşı ÇELİK GROUP A.Ş.  ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ olarak gerekli güvenlik önlemlerini almakta, bu konuda görevlendirilen güvenlik görevlililerimize fabrika güvenlik hizmetleri hakkında meslek içi eğitim (oryantasyon eğitimi) vererek güvenliği maksimuma çıkararak yapmak konusunda iddialıyız.

Alanlar:

Endüstriyel Güvenlik Alanları

– Üretim tesisleri ve fabrikalar
– Plaza ve satış noktaları
– Sektörel güvenlik (otomotiv,gıda,kimyasal vb.)

İç Tehditler

– Hırsızlık
– Teknik aksaklıklardan doğan (yangın,elektrik, su basması vb.)
– Toplu isyan

Dış Tehditler

– Hırsızlık(silahlı-silahsız)(organize-bireysel)
– Sabotaj ,kundaklama

Zaafiyetler

– Personel ilişkileri
– Tehlike anında panik

ÇELİK GROUP A.Ş. 

YÜKLENİYOR
TEKLİF ALMAK İSTİYORUM
TEKLİF AL
Teklif almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Ad ve Soyad
Telefon
E-posta
Mesaj